HEAD Nitro Pro Navy Ocean Blue model 2017 Zobraziť plnú veľkosť

HEAD Nitro Pro Navy Ocean Blue model 2017

HEAD pánske tenisky Nitro Pro s univerzálnou podrážkou.

Pánska tenisová obuv Head Nitro Pro je tenisová obuv v tmavo modrej farbe so svetlo modrými detailmi pre profesionálneho  a výkonnostného  tenistu.

PRI KÚPE TENISIEK DOSTANETE AKO DARČEK 1 TUBU PO 4 KS LOPT HEAD ATP GOLD. 

Viac detailov

  • Skladom, dodávka do 5 pracovných dní
  • Zadarmo kuriérom

99,00 €
137,00 €

https://www.youtube.com/watch?v=QAoqurfMQ88

 

HEAD Lateral Control

Lateral Control, ktorá je integrovaná do vonkajšej prednej časti topánky, je hranaté zakončenie tvrdšie gumy, ktoré poskytuje optimálnu bočnú stabilitu a umožňuje rýchlu zmenu smeru. Okrem toho, oblasť strednej časti topánky je špecificky zaobalené, aby bolo možné vykonávať extrémne sklzy.

Pevná a odolná topánka

Povrch topánky je syntetická koža a sieťovina. Jazyk topánky je skvele polstrovaný, takže nikde netlačí ani nedrie. Navyše je tiež zo sieťoviny, ktorá báječne odvetráva a odvádza vlhkosť. Topánka skvele ventiluje, takže môžete dať do hry všetko a ani sa nezapotíte.

 

Technnológia  Head Tri-NRG je malý zázrak vnútri vašej topánky. Integrovaná stielka v oblasti päty a pod prstami absorbuje nárazy a prenáša ich na celú dĺžku chodidla. Takže môžete ísť do hry naplno a vaše nohy budú stále ako v bavlnke. Uprostred podrážky sa ešte skrýva tepelne upravená polyuretánová vložka, ktorá udržiava skvelú torznú tuhosť. Táto vložka funguje ako pružina, takže pri pohybe prenáša energiu z päty do špičky topánky. Topánka je stabilnejší, ešte rýchlejší a má skvelý odpich.

Obuv pre útočných hráčov

Vo zvršku topánky je umiestnená technológia Head Drift Defense. Topánka je na vnútornej strane vystužená tak, aby ochránila vašu nohu pri rýchlych výpadoch a náhlych zmenách smeru. Môžete dať do hry všetko a vaša noha bude stále v bezpečí.

 

Bezpečie v každom kroku

Päta a špička topánky je vystužená tak, aby chránila vašu nohu za každých okolností. Nemusíte sa báť žiadnych nárazov, vždy budete v bezpečí.

Zmes gumy vysoko odolná proti oderu, ktorá bola vyvinutá špecificky pre vysoko namáhané oblasti podrážok tenisových topánok. Poskytuje vynikajúcu ochranu proti otlakom prstov na nohách a dlhú životnosť na všetkých herných povrchoch

Anatomicky tvarovaná podošva

Pohodlná EVA podošva je anatomicky tvarovaná a prispôsobí sa presne vašej nohe.

HEAD Cooling System

Novátorský, dynamický systém "regulácie klímy" vo vnútri topánky zaisťujúca tú najlepšiu priedušnosť vďaka absorbciu a uvoľňovanie nadmernej tvorby tepla.

Rýchlosť nikdy nebola taká pohodlná. Tenisová obuv NITRO PRO MEN je skutočnou revolúciou, ide o prémiovú, ľahkú a výkonnú topánku pre rýchlych a všestranných hráčov. Unikátna nízka konštrukcia medzipodrážky umožňuje rýchlejšie a flexibilnejšie pohyby. Technológie podporujú pätu a strednú oblasť chodidla, čo ponúka rýchlejší pohyb. Vďaka priedušnému a flexibilnému zvrčku zo sieťoviny, topánka ponúka výnimočné odľahčenie a komfort. A pre tie najteplejšie dni tu je systém Head Cooling, ktorý je zabudovaný v tejto topánke. Perfektná kombinácia explozívnej energie a agilnosti, robí z topánky Nitro Pro vášho najlepšieho priateľa.


Pánske veľkosti:

UK

7

7,5

8

8,5

9

9,5

10

10,5

11

11,5

12

US

8

8,5

9

9,5

10

10,5

11

11,5

12

12,5

13

EU

40,5

41

42

42,5

43

44

44,4

45

46

46,5

47

CM

26

26,5

27

27,5

28

28,5

29

29,5

30

30,5

31,5