HEAD Revolt Pro White Bluek Dámske model 2017 Zobraziť plnú veľkosť

HEAD Revolt Pro White Bluek Dámske model 2017

HEAD dámske tenisky Revolt Pro. Model 2017. 

Tenisová obuv Head Nitro Pro je tenisová obuv pre profesionálneho  a výkonnostného  tenistu.

PRI KÚPE TENISIEK DOSTANETE AKO DARČEK 2 TUBY PO 4 KS LOPT HEAD ATP GOLD.

Viac detailov

  • Skladom, dodávka do 5 pracovných dní
  • Zadarmo kuriérom

104,18 €
137,00 €

Prispôsobivá pena vnútornej časti topánky a jazyka Head Perfect Fit. 

Vysoko odolná priehlavková časť topánky z TPU. 

Bočný sťahovací systém. 

Zvýšená anatomicky tvarovaná stielka. 

Bočný stabilizátor Head Energy Frame. 

Podrážka z pryžovej zmesi Head Hybrasion+. 

Stabilizátory päty TPU s odpružením pre pohyb dopredu. 

Nefarbiaca podrážka. 

Profil pre všetky druhy povrchov.

Pánska tenisová obuv Head Nitro Pro je tenisová obuv v tmavo modrej farbe so svetlo modrými detailmi pre profesionálneho  a výkonnostného  tenistu.

EAD Lateral Control

Lateral Control, ktorá je integrovaná do vonkajšej prednej časti topánky, je hranaté zakončenie tvrdšie gumy, ktoré poskytuje optimálnu bočnú stabilitu a umožňuje rýchlu zmenu smeru. Okrem toho, oblasť strednej časti topánky je špecificky zaobalené, aby bolo možné vykonávať extrémne sklzy.

Pevná a odolná topánka

Povrch topánky je syntetická koža a sieťovina. Jazyk topánky je skvele polstrovaný, takže nikde netlačí ani nedrie. Navyše je tiež zo sieťoviny, ktorá báječne odvetráva a odvádza vlhkosť. Topánka skvele ventiluje, takže môžete dať do hry všetko a ani sa nezapotíte. 

Technnológia  Head Tri-NRG je malý zázrak vnútri vašej topánky. Integrovaná stielka v oblasti päty a pod prstami absorbuje nárazy a prenáša ich na celú dĺžku chodidla. Takže môžete ísť do hry naplno a vaše nohy budú stále ako v bavlnke. Uprostred podrážky sa ešte skrýva tepelne upravená polyuretánová vložka, ktorá udržiava skvelú torznú tuhosť. Táto vložka funguje ako pružina, takže pri pohybe prenáša energiu z päty do špičky topánky. Topánka je stabilnejší, ešte rýchlejší a má skvelý odpich.

 

Obuv pre útočných hráčov

Vo zvršku topánky je umiestnená technológia Head Drift Defense. Topánka je na vnútornej strane vystužená tak, aby ochránila vašu nohu pri rýchlych výpadoch a náhlych zmenách smeru. Môžete dať do hry všetko a vaša noha bude stále v bezpečí.

 

Bezpečie v každom kroku

Päta a špička topánky je vystužená tak, aby chránila vašu nohu za každých okolností. Nemusíte sa báť žiadnych nárazov, vždy budete v bezpečí.

Zmes gumy vysoko odolná proti oderu, ktorá bola vyvinutá špecificky pre vysoko namáhané oblasti podrážok tenisových topánok. Poskytuje vynikajúcu ochranu proti otlakom prstov na nohách a dlhú životnosť na všetkých herných povrchoch

Anatomicky tvarovaná podošva

Pohodlná EVA podošva je anatomicky tvarovaná a prispôsobí sa presne vašej nohe.

HEAD Cooling System

Novátorský, dynamický systém "regulácie klímy" vo vnútri topánky zaisťujúca tú najlepšiu priedušnosť vďaka absorbciu a uvoľňovanie nadmernej tvorby tepla.


Dámske veľkosti:

UK

4

4,5

5

5,5

6

6,5

7

7,5

US

6

6,5

7

7,5

8

8,5

9

9,5

EU

36,5

37

38

38,5

39

40

40,5

41

CM

23

23,5

24

24,5

25

25,5

26

26,5