YONEX NBG 98 Nanogy, 10 m Zobraziť plnú veľkosť

YONEX NBG 98 Nanogy, 10 m

YONEX bedmintonový výplet NBG Nanogy, 10 metrov. Farba: prírodná.

 

Viac detailov

6,90 €
8,00 €

80 % závodných hráčov hrá s výpletom YONEX.

TOP model bedmintonového výpletu s priemerom 0,69 mm vhodný pre hráčov, ktorý hľadajú rýchlosť úderov a odolnosť výpletu.  

Repulsná sila:10/10

Životnosť:7/10

Zvuková odozva pri údere:8/10

Absorbcia vibrácií: 8/10

Kontrola: 8 / 10

Tento multifilamentný výplet je vyrobený z Nano Carbonových vlákien, ktoré sú 4 x pružnejšie ako vlákno Nano Tube.  Výplet tak získava skvelú pružnosť a je veľmi vhodný pre obrannú hru.  Kvalitné opláštenie výpletu znižuje trenie medzi hlavnými a priečnymi strunami a v kombinácií s priemerom výpletu prináša viac razancie, citu a kontroly odohraných úderov. Výplet je možné vypliesť na vyššie napätie. Veľmi dobrá voľba pre hráčov, ktorý hľadajú odolný výplet a zároveň vysokú kontrolu úderov.

- výplet multifilamentného charakteru - syntetická struna

- konštrukčný materiál: High Polymer Nylon Multifilament

- technológia  - jadro: Poymer-Nylon

- technológia - opláštenie:

            CS Carbon Nanotube

- výplet vhodný pre pokročilých hráčov

- vysoká odolnosť a kontrola úderu

-priemer 0,66 mm

Tento výplet je vyrábaný priamo v Japonsku. Dĺžka v balení je 200m (to je dĺžka na vypletenie cca 20 badmintonových rakiet). K dispozícií je tento výplet aj v jednotlivých 10m setoch.

Pozn. Funkčné vlastnosti výpletu sa prejavia už po 30 minútach hry a potom ich výkonnosť ostáva na rovnakej úrovni po celú dobu životnosti výpletu. Priemerná životnosť badmintonového výpletu pri zachované výnimočných vlastností je udávaná 20 herných hodín.